09150566946

سوالات متداول

faq 522x295 - سوالات متداول

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

اگر همچنان ایمیل نشده بود میتوانید با شماره 09352674048 تماس بگیرید یا با آیدی تلگرام ragbook@ ارتباط برقرار کنید

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید. با این کار در هر زمان که بخواهید میتوانید به دوره خریداری شده ، تخفیفات ، بروزرسانی ها دسترسی داشته باشید

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد. همچنین در پرتال کاربری شما قسمت محصولات خریداری شده مطلع شوید

 

 خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

محتوای آموزشی را در پرتال دانشجویی قابل مشاهده و دریافت میباشد. فایل های آموزشی تنها توسط دانشجویان قابل استفاده است و در اختیار قرار دادن فایل ها برای دیگران شرعا حرام و ممنوع است.

اگر همچنان سوالی دارید میتوانید با شماره 09352674048 تماس بگیرید و یا با آیدی تلگرام ragbook@ ارتباط برقرار کنید