09150566946

نرم افزار های مورد نیاز

| نرم افزار های مورد نیاز بورس |

» مفید تریدر | Mofid Trader

MT4 Platforms@3x 300x207 - نرم افزار های مورد نیاز

سامانه معاملاتی «مفید تریدر» (MofidTrader) نسخه بومی شده نرم افزار «متاتریدر۵» می‌باشد که توسط شرکت کارگزاری مفید و تحت لیسانس و پشتیبانی شرکت MetaQuates به بازار سرمایه ایران معرفی شده است. این سامانه یکی از با سابقه‌ترین، کاربردی ترین و محبوب‌ترین سامانه‌های معاملاتی در سراسر جهان به شمار می‌رود تا حدی که بسیاری از کارگزاران مطرح بازارهای سهام و کالا در سراسر جهان در کنار پلتفرم‌های اختصاصی خود ناچار به ارائه پلتفرم متاتریدر شده‌اند. از جمله این کارگزاران می‌توان به ODL انگلستان،ACM سوئیس، بانک سرمایه‌گذاری وارن‌گلدبانک (Varengold Bank) آلمان و ده‌ها کارگزار نام آشنای دیگر اشاره کرد.

 

» نرم‌افزار دریافت اطلاعات بورس تهران - تی اس ای کلاینت

این نرم‌افزار یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارها برای گرفتن اطلاعات بورس محسوب می شود. این برنامه فوق‌العاده، جدیدترین و به روزترین اطلاعات مربوط به سهام ها را به طور روزانه به کاربران ارائه می دهد. هنگام اتصال به اینترنت با استفاده از این برنامه می‌توانید اطلاعات لازم را از سایت سازمان بورس جمع آوری کرده و مورد استفاده قرار دهید. این نرم افزار حرفه ای به شما کاربر گرامی تقدیم می شود.

» برنامه ایزی تریدر | Easy Trader

app icon 235x220 - نرم افزار های مورد نیاز

 

 

ایزی تریدر همراه به تنهایی یک پلتفرم کامل است و به شما امکان ویژه‌ای می‌دهد: سفارش از همه‌جا

از طریق ایزی‌تریدر همراه به راحتی به تمام امکانات نسخه تحت وب ایزی‌تریدر دسترسی داشته و نبض بازار و سفارش‌هایتان را در دست بگیرید.

با نصب این نرم افزار روی موبایلتان میتوانید به صورت مستقیم به فعالیت بپردازید

برای آموزش نصب این برنامه در تلفن همراهتان (ios) فیلم زیر را دانلود نمایید

دانلود نرم افزار های بورس

دانلود مفید تریدر برای اندروید

دانلود مفید تریدر برای ایفون

دانلود نرم افزار ایزی تریدر