09150566946

ارز دیجیتال موناکوین (MONA)

MONA - ارز دیجیتال موناکوین (MONA)

ارز دیجیتال موناکوین(MonaCoin) نیز همانند دیگر ارز های دیجیتال دیگر، به واسطه پلتفرمی که دارد، می تواند ارزهای بومی دیگر را با نام توکن MCO، اجرا کند.

 این ارز رمز می تواند یک کیف پول هم ارائه کند که نام آن کارت موناکوین ویزا است که قابل نصب بر روی تلفن همراه است. این کیف پول به کاربران اجازه می دهد که به راحتی خرید و مبادله کنند. به علاوه این امکان را به افراد می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده ای همچون بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای فیات مانند دلار و ین را مبادله کنند. 

این ارز رمز در سال ۲۰۱۶ میلادی در هنگ کنگ، آغاز به کار کرد. این ارز رمز هدف های بی شماری در آینده خواهد داشت. از جمله زمینه های فعالیتی که می توان برای این ارز رمز مثال زد، کارت های حمل و نقل و موارد مشابهی از این ارز رمز است. 

علاوه بر این ارز دیجیتال مونا توکن، دارای نرم افزاری است که در گجت های مختلفی همچون تلفن همراه و در فروشگاه هایی همچون گوگل پلی ((Google Play واپ استور( App Store) فعال است.

ارز دیجیتال موناکوینکارت چیست؟ 

ارز دیجیتال موناکوینکارت، کارت تجاری ویزا بوده که از یک حساب بانکی با اعتبار cryptocurrency تهیه می شود. 

موناکوین برای افرادی که cryptocurrency دارند، رایگان است و می توان بدون هیچ گونه هزینه ای، برای باز کردن یک حساب، ثبت نام کرده و هویت خود را تایید کرد. در نهایت هر یک ار ارزهای رمز پایه را به حساب خود منتقل کرد. 

در حال حاضر مشتریانی که در آسیا و اروپا هستند، دسترسی کامل به موناکارت دارند و می توانند از آن استفاده کنند. اما مشتریانی که در ایالات متحده هستند، در حال حاضر نمی توانند از موناکوین استفاده کنند. 

موناکوین کارت دارای محدودیت مالی ۲۰۰ دلاری در برداشت های رایگان دستگاه های ATM و همچنین محدودیت بین بانکی ۲۰۰۰ دلاری دارند. 

به هر حال در صورتی که قصد دارید که در این زمینه سرمایه گذاری کنید، می توانید آن را به کارت نسخه محدود خود ارتقا دهید. کارت های نسخه محدود، از محدودیت بالاتری در انتقال های خودپرداز و بین بانکی دارند.

به هر حال موناکارت، اولین کارتی نیست که هدفش ایجاد کارت های بدهی با پشتوانه رمز نگاری باشد. همانند موناکارت، پروژه های دیگری همچون TenX، نیز همین هدف را دنبال می کند. 

در حال حاضر کارت های ویزای MCO شامل

۱٫Midnight Blue: با داشتن این نوع کارت، دیگری نیازی به داشتن حجم خاصی از مونا نیست. عملکرد این کارت همانند کارت نقدی پیش پرداخت ویزا است. حجم برداشت این کارت، ۲۰۰ دلار بوده و حجم درون بانکی آن تا ۲۰۰۰ دلار است. کارمزد برداشت خودپرداز ۲ درصد و کارمزد درون بانکی ۰٫۵ درصد است. 

۲٫Ruby Steel: برای داشتن چنین کارتی، حداقل باید ۵۰ موناکوین داشت. این کارت ویزا، محدودیت مالی بین ۴۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار دارد. با داشتن این کارت می توانید از ۵۰ درصد تخفیف در سرمایه گذاری بهره ببرید. 

۳٫Jade Green: برای دریافت چنین کارتی نیاز به داشتن ۵۰۰ موناکوین است. محدودیتی که برای این نوع از کارت وجود دارد، بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار است. در صورتی که این کارت را به دیگران معرفی کنید، در حدود ۱۵ درصد پاداش و در ازای هر ۱۰ نفر که عضو شوند، ۴۰ دلار پاداش دریافت می کنید.

۴٫Icy White: برای دریافت چنین کارتی باید حداقل ۵۰۰۰ موناکوین داشت. در ازای معرفی به دوستان، ۲۰ درصد پاداش و برای معرفی کردن دیگران، ۸۰ دلار پاداش می دهد.

توکن MCO چیست؟

توکن MCO برای اولین بار در ژوئن در سال ۲۰۱۷ آغاز به کار کرد و در همان سال برای موناکوین بیش از ۲۶ میلیون دلار نقدینگی ایجاد کرد. 

در اصل MCO، یک راه حل موثر در افزایش نقدینگی شبکه موناکوین ایجاد کند. علاوه بر این از موناکوین می توان به عنوان پاداش های برگشت پول استفاده کرد. 

از دیگر قابلیت هایی که می توان برای موناکوین بیان کرد، برای بازکردن قفل کارت های موناکوین که دارای ارزش بالاتری هستند استفاده کرد. 

قیمت موناکوین کمی بعد از راه اندازی به بیش از ۲۰ دلار رسید، اما بعد از آن قیمت آن کاهش یافت.

آینده موناکوین چگونه خواهد بود؟

موناکوین یک ارز دیجیتالی بوده که هنوز به صورت کامل راه اندازی نشده، اما برای تمام مشتریان ارسال می شود.

در حال حاضر موناکوین کارت در تعدادی کشورهای منتخب وجود دارد و تمرکز این کارت ها در کشورهایی از جمله آسیا، اروپا، ایالات متحده متمرکز است.

قبلا برنامه موناکوین بر روی گوشی های موبایل اجرا شده بود و در حال حاضر در برنامه هایی از جمله  App Store و Google Play وجود دارد. 

ارز دیجیتال موناکوین را چگونه می توان خرید و ذخیره کرد؟

ارز دیجیتال موناکوین را می توان به راحتی با فیات خرید. برای انجام چنین کاری می بایست در ابتدا به ETH و یا BTC تبدیل شوید.

برای انجام چنین کاری می توانید از صرافی های پشتیبانی شده از جمله Binanc ،Bit-Z و Huobi ،Bittrex و Liquiاستفاده کرد. 

اما اینکه چطور می توان ارز دیجیتال موناکوین را ذخیره کرد. از آنجایی که این ارز دیجیتال یک نشانه ERC-20 در بلاکچین اتریوم است، بنابراین می توان آن را در هر کیف پولی که سازگار با اتریوم است ذخیره کرد. 

در حال حاضر آسان ترین و راحت ترین کیف پولی که می توان برای ذخیره از آن استفاده کرد،  MyEtherWalletاست. اما می توان برای حفظ امنیت بیشتر می توان از کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S یا Trezorاستفاده کرد.

🔻🔻🔻🔻🔻
ویرا سرمایه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *