09150566946

شت کوین بخریم یا نخریم؟

شت کوین بخریم یا نخریم؟

درباره شت کوین ها یا همون ارزهای دیجیتال فاقد ارزش یا کارایی خاص حتما شنیدین. گاهی این نوع از این نوع ارزهای دیجیتال سودهای عجیبی رو میشه کسب کرد، اما شناخت و یادگیری نحوه رفتار با اینو ارزهای دیجیتال از اهمیت بیشتری برخورداره!

در این پست قصد داریم به چهار موضوع اشاره که شامل:

۱. شت کوین‌ها چی هستند؟

۲. از کجا بفهمیم شت کوین جدیدی وارد بازار شده؟

۳. چجوری با شت کوین‌ها رفتار کنیم؟

۴. چند درصد از سرمایمون رو برای شت کوین‌ها اختصاص بدیم؟

هر پروژه جدیدی که وارد بازار ارزهای دیجیتال می‌شود اگر از نظر بنیادی بنیاد قوی نداشته باشد، می‌رود و در دسته شت کوین‌ها قرار می‌گیرد حالا زمانی که می‌گوییم بنیادش قوی نیست یعنی چی؟ یعنی سازندگانش شناسنامه ندارند و مشخص نیست که می‌خواهند چه کاری انجام بدهند و پروژه وایت پیپر درستی ندارد و معلوم نیست قرار است چه مشکلی را در بازار برطرف کند و خیلی مسائل این شکلی که از نظر بنیادی به ما نشان می‌دهد که بناید قوی ندارد و در دسته شت کوین‌ها قرار می‌گیرد.

رفتار ما نسبت به شت کوین‌ها باید چگونه باشد؟

چند موضوع را باید دقت کنیم که اول از همه اگر سرمایه گذاری بر روی شت کوین‌ها کردیم به هیچ وجه نباید بر روی آن‌ها تعصب داشته باشیم و ما آن‌ها را برای این خریداری کردیم تا سودی را کسب نماییم و اگر ما یک شت کوینی را خرید کردیم و بدون این که بدانیم در چه نقطه‌ای آن را به فروش برسانیم یعنی ۱۰۰ درصد در حال اشتباه هستیم، همانطور که شت کوین‌ها روندشان صعودی است و به همین صورت هم روند نزولی را در چند دقیقه می‌توانید ببینید که ۱۵۰ درصد یا ۲۰۰ درصد از ارزش شت کوین کاسته خواهد شد. بنابراین نکته‌هایی که باید به ذهنتان بسپارید شامل این است که:

  1. بدون تعصب باشید
  2. اهداف فروش را موقع خرید باید مشخص کرده باشید
  3. حد ضرر هم تعیین کنیم
  4. چند درصد از سرمایه‌مان را مجاز هستیم بر روی شت کوین‌ها سرمایه گذاری کنیم؟  ماکسیمومی که می‌توانیم به شما بگوییم ۵ درصد از کل سرمایه‌تان است که می‌توانید بر روی شت کوین‌ها سرمایه گذاری کنید. دقت داشته باشید که پروژه‌های جدید ارز دیجیتال مثل بلیط بخت آزمایی نمی‌باشد که بر رویش سرمایه گذاری کنید و ۱۰۰۰ درصد بخواهید از آن سود بگیرید و نیاز به دانش و تجربه کافی در این بازار وجود دارد.

                                                                                           

                                                                                            برای خواندن سایر مطالب مرتبط اینجا کلیک کنید.

🔻🔻🔻🔻🔻
ویرا سرمایه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *