09150566946

معرفی کارگزاری”باهنر”

شرکت کارگزاری باهنر

شرکت کارگزاری باهنر (سهامی خاص)، عضو مؤسس بورس کالای ایران در تاریخ ٠۶/٠٨/١٣٨٢ تحت شماره ٢١١٠١٢ در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری به ثبت رسیده که آخرین سرمایه شرکت در تاریخ ۱۱/۱۱/۱۳۹۳به مبلغ یکصدمیلیارد ریال افزایش یافته است.

فعالیت شرکت کارگزاری باهنر، خرید و فروش انواع فلزات آهنی و رنگین، فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، سیمان، مشاوره و پذیرش کالا و خرید و فروش اوراق بهادار مبتنی بر کالا از حوزه‌های فعالیت این کارگزاری بشمار می‌رود .

همچنین این شرکت مجوزهای فعالیت کارگزاری تحت شماره١٠٧٠١ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، معامله فرآورده‌های نفت و پتروشیمی تحت شماره ١١١١٠٠٩٩ ، معامله محصولات فلزی پذیرفته شده در شرکت بورس کالای ایران تحت شماره ١١١١٠٠٧١، معاملات محصولات کشاورزی، سیمان و قراردادهای آتی را نیز دارا می‌باشد.

این شرکت یکی از عرضه کنندگان بزرگ محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی بوده و صددرصد مالکیت این شرکت متعلق به خانواده بزرگ تامین اجتماعی است.
در راستای افزایش سهم بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، این کارگزاری در آذرماه ١٣٨٨ موفق به اخذ مجوز مشاور پذیرش و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز انجام معاملات در بورس انرژی گردیده است که در این خصوص آمادگی دارد تا  انواع خدمات مالی و مشاوره ای را در خصوص پذیرش کالاهای شرکت‌های تولیدی ارائه نماید.

– معامله سلف محصولات فلزی
– محصولات کشاورزی (بورس کالا)
– مشاور پذیرش در بورس کالا
– سیمان (بورس کالا)
– محصولات فلزی (بورس کالا)
– مرکز تماس (کال سنتر)
– بورس انرژی
– معاملات برخط
– معاملات آتی
🔻🔻🔻🔻🔻
ویرا سرمایه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *