09150566946

کتاب «هنر جنگ در بازار بورس»

19846 - کتاب «هنر جنگ در بازار بورس»

هنر جنگ مجموعه ای فشرده از تاکتیک ها و تکنیک های جنگی است. نکته منحصر به فرد این کتاب رویکرد روان شناختی و مردم شناسانه «سان زو» است. در هم تنیدن استراتژی های نبرد با نگاهی به پیچیدگی های روحی و روانی انسان این نوشته را به اثری درخشان و قابل تأمل برانگیز تبدیل می کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، قرن‌ها پیش از این یک ژنرال میدان دیده جنگی دیدگاه های خود را در مورد آیین نبرد در قالب رساله کوچکی جمع آوری می کند. او این رساله را به پادشاه وقت پیشکش می کند تا شاید در پیکارهای پیش روی کشور گره‌گشای مشکلات و مصایب نبرد باشد.

اثر درخشان ژنرال «سان زو» از آن تاریخ تا به حال بارها و بارها به زبان های مختلف به چاپ رسیده است. شوربختانه جنایت‌کاران بسیاری در طول تاریخ با استفاده از آرای این کتاب جنگ‌های بسیاری برافروخته اند و ویرانی های بیشماری روی دست بشر گذاشته اند. مشهور است که هیتلر، استالین، موسولینی و مائو از مشتریهای پرو پا قرص کتاب این فرمانده جنگی روزگار باستان بوده اند؛ کتاب مستطاب هنر جنگ.

کتاب «هنر جنگ در بازار بورس» تالیف سلمان امین در ۱۲۸ صفحه توسط انتشارات میلکان در سی فصل به چاپ دوم رسیده است.

نویسنده در مقدمه کتاب می نویسد: در این کتاب کوشیده ام بخشی از سخنان «سان زو» را با بعضی از مهم ترین و کاربردی ترین سرفصل های بازار سرمایه تطبیق دهم و البته شرح مختصری به آن اضافه کنم.

🔻🔻🔻🔻🔻
ویرا سرمایه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *