09150566946

کنفرانس خبری نماد وخارزم – تدان

💰شرکت ” سرمایه گذاری خوارزمی “ در تاریخ ۹۱/۰۷/۳۰ با نماد #وخوارزم وارد بازار سرمایه (بورس) شد و در گروه صنعت ” #سرمایه گذاری ها” ؛ زیرگروه صنعت ” سایر واسطه گری های مالی ” قرار گرفت .

تعداد کل سهام این شرکت ۱۲٫۵ میلیارد برگه سهم و شناوری %۵۲ می باشد .

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی درسال ۱۳۷۶ با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال به صورت سهامی خاص به ثبت رسید و در سال ۱۳۸۴ با هدف توسعه فعالیت‌ها، گسترش مشارکت در انواع طرح‌هایسرمایه‌گذاری و ورود به عرصه صنعت سرمایه‌گذاری کشور، به سهامی عام تغییر یافت.

📜این سهم در تاریخ ۹۹/۰۱/۱۹ به علت نوسان قیمت سهام طی ۱۵ روز معاملاتی متوالی روانه ی #کنفرانس_اطلاع_رسانی شد و تا ساعات اولیه روز معاملاتی ۹۹/۰۱/۲۴ به حالت “ممنوع-متوقف” درآمد.

📃عناوین گفتگوی خبری :

🔶یکی از شرکت های زیرمجموعه وخارزم (توسعه معدن صدرجهان) دارای چند معدن طلا و… و پتانسل سرمایه گذاری است . این شرکت درحال گرفتن مجوزهای لازم جهت استخراج بوده که درصورت بهره برداری معادن اطلاع رسانی خواهد شد .

🔶در طی سال های اخیر در صنعت ساختمان باکاربری اداری و تجاری سرمایه گذاری نموده و اکنون مالک تعدادی از این ساختمان ها هستیم، اما با رکود ایجاد شده در فروش این ساختمان ها دچار مشکل شدیم .

🔶سرمایه گذاری در انرژی، نفت، پتروشیمی و گاز در اولویت های شرکت وخوارزم است اما به دلیل نوسانات اخیر این صنعت ها ، درصورت بهبود شرایط ، وخوارزم فعالیت های برنامه ریزی شده را توسعه خواهد داد .

و…

ادامه پاسخ های مدیرعامل شرکت را در PDF “ کنفرانس خبری وخارزم ” بخوانید …

📨مهمترین عناوین خبری ،گزیده اطلاعات سامانه کدال , تدان و سیگنال هفتگی را در کانال موسسه سبزاندیشان ویراسرمایه بخوانید👇

🔰 @virasarmaye
🔰 www.virasarmaye.ir

🔻🔻🔻🔻🔻
ویرا سرمایه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *