09150566946

تمدید مهلت شرکت در دوره‌های آموزشی ویژه گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای

23557 - تمدید مهلت شرکت در دوره‌های آموزشی ویژه گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای

مسئول مرکز آزمون سازمان بورس:

تمدید مهلت شرکت در دوره‌های آموزشی ویژه گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای

براساس اعلام مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار، به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم اتمام دوره‌های آموزشی ویژه تمدید گواهی‌ نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه، مهلت شرکت در این دوره‌ها تا پایان سال تمدید شد.

مسئول مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، اعلام کرد: با توجه به فراگیر شدن بیماری کووید-۱۹ در سراسر کشور و به منظور حفظ سلامتی همگان، تمامی دوره‌های آموزشی ویژه تمدید گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای در سراسر کشور به صورت مجازی برگزار شد.

امین سادات اعلام کرد: زیرساخت‌های لازم برای حضور تمامی داوطلبین به صورت مجازی در تعدادی از مؤسسات و مراکز آموزشی وجود نداشت و به همین دلیل برخی از دوره‌ها ناتمام باقی ماند، بنا به درخواست مؤسسات و مراکز آموزشی و با موافقت کمیته گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای، مهلت شرکت در دوره‌های آموزشی تا پایان سال تمدید شد.

مسئول مرکز آموزش با بیان اینکه دستورالعمل نحوه تمدید گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بایستی با شرایط پیش آمده تطبیق یابد، گفت: اعضای کمیته گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای در حال به روزرسانی و اعمال تغییرات لازم در این دستورالعمل هستند که به محض نهایی شدن و تصویب هیأت مدیره سازمان بورس، تغییرات اعمال شده از طریق سایت مرکز آموزش سازمان اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

سادات در خصوص دستورالعمل یاد شده گفت: اصلاحات مد نظر اعضای کمیته در راستای تسهیل در برگزاری دوره‌های آموزشی، نحوه محاسبات سوابق شغلی و تحصیلی و هم‌چنین استعلامات لازم است، که به نظر می‌رسد با انجام اصلاحات پیشنهادی، دارندگان گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای شاغل در بازار سرمایه دغدغه کمتری برای تمدید گواهی‌نامه‌های خود خواهند داشت.

منبع خبر :پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

🔻🔻🔻🔻🔻
ویرا سرمایه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *