09150566946

سقف تامین مالی جمعی برای هر طرح تا ۱۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت

ImageHandler 16 - سقف تامین مالی جمعی برای هر طرح تا ۱۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت

دبیر کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی خبر داد
سقف تامین مالی جمعی برای هر طرح تا ۱۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت

دبیر کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی از متقاضیان تامین مالی جمعی دعوت کرد تا با مراجعه به لیست عاملین مجاز به فعالیت در سایت فرابورس برای تامین مالی از این طریق اقدام کنند.
دبیر کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی از تغییراتی در ماده‌های ۹ و ۱۰ دستورالعمل تامین مالی جمعی خبر داد و گفت: در حالی که تا پیش از تغییرات در این ماده‌ها، هر طرح می‌توانست تنها تا سقف ۲۰ میلیارد ریال تامین مالی کند و مجموع طرح‌های باز نزد عامل نیز ۲۰۰ میلیارد ریال بود، اما حالا این ارقام به مبالغ بالاتری افزایش یافته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، عارف علیقلی‌پور انجام این تغییرات را در راستای پاسخ به نیاز متقاضیان و عاملین مجاز به تامین مالی جمعی درباره مشکلات و چالش‌های مطرح‌شده از سوی آنان اعلام کرد و افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد هم‌اندیشی و بررسی‌های صورت گرفته توسط اعضای کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی مقرر شد در خصوص ماده ۹ دستورالعمل تامین مالی جمعی، هر طرح بتواند تا ۱۰۰ میلیارد ریال تامین مالی کند؛ این رقم در گذشته تنها تا سقف ۲۰ میلیارد ریال بود.

به گفته او در مورد موضوع ماده ۱۰ این دستورالعمل نیز مجموع طرح باز نزد هر عامل نمی‌تواند بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال باشد و این در حالی است که پیش از این مجموع طرح‌های باز نزد عامل ۲۰۰ میلیارد ریال بود.

دبیر کارگروه ارزیابی تامین مالی جمعی همچنین از متقاضیان تامین مالی جمعی دعوت کرد تا با مراجعه به لیست عاملین مجاز به فعالیت در سایت فرابورس برای تامین مالی از این طریق اقدام کنند.

لازم به ذکر است لینک مورد نظر برای ارائه درخواست تامین مالی جمعی از سوی متقاضیان هم‌اکنون در سایت فرابورس ایران و در آدرس https://www.ifb.ir/Finstars/AllCrowdFunding.aspx قابل دسترس است.

منبع خبر: مدیریت ارتباطات فرابورس ایران

🔻🔻🔻🔻🔻
ویرا سرمایه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *